Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Отиум Еко Клуб е лоциран во Сиде, на 70 км оддалеченост од Аеродромот, 80 км од Анталија и 7 км од Сиде. Поседува повеќе сертификати и нуди одлична услуга.

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE :
Услугата вклучува доручек придружен со свежо цеден сок од портокал, ручек (достапни се безглутенско, диетално и детско мени), вечера, мали оброци, колачи, торти, сладолед, супа и повеќе видови на локални и увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци. Мини барот секој ден се надополнува со шише вода, сокови и 2 шишиња со минерална вода. Овозможен е бесплатен интернет низ целиот хотел и соби.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Хотелот располага со вкупно 426 соби, поделени на стандардни (со поглед на градина или езеро) соби, големи соби, фамилијарни свити и вила свити.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Приватната песочна плажа е оддалечена 450 метри од хотелот. Вклучени се лежалки, чадори и шатл сервис (превоз) во релација хотел-плажа-хотел. На располагање се надворешен, внатрешен, релакс и детски базен, како и базен со 3 лизгалки.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Ќе уживате во активности (пикадо, табла игри, натпревари, бочиа, игри во базен) преку целиот ден. Можете да играте тенис, кошарка, одбојка или да вежбате стрелаштво. Вечерни шоуа, Турски вечери и диско забави се организираат постојано.

СПА ЦЕНТАР : 
Спа центарот е комплетно опремен и професионално одржуван. Бесплатно Ви се обезбедени сауна, парна бања и Турска бања, а со доплата можете да одберете масажа или пилинг .
 
 
www.otiumhotels.com/hotels/otium-eco-club-side

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок
10:00 - 11:00 Доцен појадок
12:00 - 14:30 Ручек
12:00 - 16:00 Мали оброци
14:30 - 16:30 Сладоледи
18:30 - 20:30 Вечера
23:00 - 00:00 Ноќен оброк

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Услугата се наплаќа. Достапни се италијански, морска храна и скара ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Интернет насекаде, турска бања, сауна, парна бања, фитнес центар, 2 тениски игралиште, осветлување на тениски терен, пинг понг, кошарка, одбојка на плажа, мини голф, пикадо, стрелаштво, детско игралиште,
Со доплата: Масажи, пилинзи, интернет кафе, фризер, доктор, рента на автомобили, павилјони, тениска опрема, билијард, џет ски, падобранство.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.