Ново пребарување

Држава:

Tурција

Регион:

Kемер

Ресорт:

Белдиби

Aеродром:

40 км до Анталија/до аеродром на Анталија

   

Смесувачки услуги

Сместување со жовотни:

Не

Соби за лица со посебни потреби:

2 Класични соби со поглед на градина

Соседни соби:

Не

Соби за непушачи:

Забрането пушење во собите

Плажа

Крпи:

Бесплатно

Лежалки за сонце:

Бесплатно

Душеци:

Бесплатно

Понтонски мост:

Дрвен понтонски мост

Чадори:

Бесплатно

Плажа:

Сопствена плажа со песок.

Влез во море:

Песочен.

Детали:

Крајбрежјето со простаништето, е отворено за работа од 01 мај, во зависност од временските услови.Можност за изнајмување на павилиони.

Забава

Диско:

Бесплатно

Вечерни програми:

Вечерни програми.

Дневни програми:

Спортови, во текот на целиот ден,забавни активности.

Детали:

Од 10:00 до 02:00, разновидни спортови и забавни програми  во самиот хотел, како и понуди за Ви го заджат вниманието, водени спортови, за деца –услуги од самиот хотел..

Инфраструктура

Кино:

Бесплатно

Лекар:

Со наплата

Менувачница:

Достапно

Берберница:

Со наплата

Перална:

Со наплата

Салон за убавина:

Со наплата

Продавници:

Достапен

Хотелот прифаќа кредитни картици:

Master Card, Visa, American Express

Паркинг:

Бесплатно

Интернет кафе:

Бесплатно

Wi-Fi:

Бесплатно

Детали:

Лекарски услуги на барање.

Услуги за деца

Детски кревет:

Бесплатно

Детски стол во ресторант:

Достапно

Игротека:

Достапно

Mини клуб:

Достапно

Базен:

Достапно

Шише со цуцла:

Бесплатно

Изнајмување на детска колица:

Со наплата

Детали:

Длабочона на базен 40 цм. 
Рикси мини клуб, за деца од две возрасни групи: една од 4 до 7 год,  а втора група од 8 до 12 год,старост, раб.време од 14: 00-17: 00. 
Изнајмување на детска количка од - $ 20 / на ден со ограничен лимит. 
Мини клуб, кино, образовно-интелектуални игри, како и програма за бебиња.Во главен ресторант, достапни  овошје о зеленчук за деца.

Базен

Затоплен базен:

Достапен

Внатрешен базен:

Достапен

Надворешен базен:

Достапен

Детали за базен и тобогани:

1 надворешен базен со 1264 м2, длабок 140 цм, без затоплување.
1 внатешен базен, затоплен, (од 7ноември, до 7 април)со површина од 100 м2 и длабок 140 цм, со работно време од  08: 00-20: 00. Внатрешниот базен достапен од јуни до септември.

СПА

Хамам:

Бесплатно

Парна бања:

Бесплатно

Сауна:

Бесплатно

Maсажа:

Со наплата

Детали:

Спа  ANJANA  и од  1864 м2, отворено од 10:00 до 20:00. 
Турски хамам, за мажи и жени.

Спортови

Кошарка:

Бесплатно

Изнајмување на велосипед:

Со наплата

Нуркање:

Со наплата

Mини фудбал:

Бесплатно

Mони голф:

Бесплатно

Теретана:

Бесплатно

Teнис:

Бесплатно

Пинг-понг:

Бесплатно

Однбојка на плажа:

Бесплатно

Водени спортови:

Со наплата

Детали:

2 тениски игралишта со вештачка трева, изнајмување на опрема за тенис, за 10 усд од саат, изнајмување на велосипед 25 усд на ден.tennis courts with tartan coating. 

A la carte  ресторанити/бифе:

Ла Розета – италијански рсеторант, со доплата од 15 еур по особа. 
Бонзаи-Јапонски ресторант, 15 еур доплата по особа. 
Мермаид-морска храна, 1 влез слободен.
ББ: скара, еден влез слободен. 
Работно време од  19: 00-21: 30, со резервација на барање.

Бар:

Лоби бар: нон-стоп работи.
Плажа бар: раб.време од 09: 00-21: 00. 
Ирски бар: раб.време од 21: 00-02: 00. 
Ц-витамин бар : раб.време од 08: 00-18: 00. 
Лотус бар отворен од  11: 00-18: 00.

Детско мени:

Бесплатно

Диетно мени:

Бесплатно

Распоред на оброци во главен ресторант:

Појадок (07: 00-10: 00), доцен појадок (10: 00-11: 00), ручек (12: 30-14: 30), вечера (19: 00-21: 30), доцни закуски(00: 00-02: 00). Бифе. Закуски се достапни во текот на целиот ден. 
Детско мени: месо, риба, зеленчук, овошје, житарици, јогурт, како и блендер, достапен и затоплувач за храна за бебеиња.

Вегетаријанска храна:

Бесплатно

Детали:

Системот-концептот на хотелот "AEAI" (All Exclusive & All Inclusive) е нон-стоп достапен, вклучува и алкохолни и меалкохолни пијалоци,(локален карактер), како и некои увозни пијалоци.
Со наплата: увозни пијалоци(двнаестгодишни одлежани пијалоци), пијалоците не се вклучени во концептот.
Во сите ресторанти и барови пијалоците се служат во стаклени чаши.Флаширани пијалоцуи не се достапнни. 
Сите услуги, во баровите, ресторантите, сите забавни програми се со работно време, кое зависи и е менливо, со однос на условите на концептот на хотелот, како и временските услови.Зимските програми се во зависност од условите на концептот на хотелот. 


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.