Ново пребарување

ПОЛОЖБА:
Хотелот Зара е сместен на само  500m од центарот на Банско. Поточно на  400m од ski-liftot  од врвот Тодорка во Банско.

УСЛУГА  : 
Гостите можат да се релаксираат во главниот ресторан или во барот. Хотелот нуди и a la carte Ххрана. Со барање се добива и специјално  dieta-meni. Продавница со прехрамбени производи и други опциии за ручек или вечера, се во близина на само, 200m од хотелот.Хотелот нуди и хемиско чистење, како и сервис за пеглање.

СОДРЖИНА :
Хотелот нуди сезонски, надворешен базен, како и спа центар со базен, сауна, фитнес, бесплат wi fi во секој дел од хотелотДомашни миленици не се дозволени во хотел.

СМЕСТУВАЊЕ :
Вкупно 89 соби.Секоја соба има балкон,  TV, фрижидер, сеф, купатило со када и туш кабина.Некои од собите имаат и поглед на планина.

CHECK-IN/ CHECK-OUT  :
Check in: 14:00h / Check out: 12:00 h .

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Салон за убавина, просторија за сместување на багаж, како и за сместуваље на ски опрема.аниматори за деца, масажа, јавање на коњи, изнајмуваље на велосипеди, планинарење, возење на кану, пинг-понг, рибарење....

 

zarabansko.com/bg

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.