Ново пребарување

24ч Рецепција

Шатл-автобус до Гондола

Шатл-служба од аеродромот

Специјална соба за багаж

Продавница за изнајмување ски

Паркинг

Ноќно обезбедување

Интернет

Сеф

Сервис за перење алишта

Велнес центар

Терапии и Третмани

Отворен летен базен

Отворен Pool Bar и скара (BBQ)

Детска соба за игри

Игралиште

Главен ресторан

Лоби бар

Собаа за состаноци и банкет

 

Бенефити во Hotel  Zara - Банско

Сеф на рецепција: Да, со доплата

Сеф во соба: Да, со доплата

Интернет во хотелот: Да, бесплатно

Интернет во соба: Да, бесплатно

Рецепција: 24 часа

Лифт: Да

Паркинг: Да, со доплата

Шатл-автобус: Да, бесплатно

ТВ агол: Да

Услуга во соба: Да, со доплата

Кредитни картички: Да

Конференциска сала / сала за банкет: Да

Перење / хемиско чистење: Да

Објекти за инвалидни лица: Да, соби во приземје

 

Чистење на соби:

Чистење: 7 пати неделно

Промена на постелнината: на секои 2 дена

Крпите се менуваат: на секои 2 дена

 

Храна и јадење:

Ресторан: да

Лоби бар: да

 

Главниот ресторан „Зара“ служи американски бифе доручек, вклучувајќи свежо овошје и најразлични традиционални топли јадења. За вечера го препорачуваме меѓународниот бифе со дополнителни бугарски јадења кои нашиот готвач ги подготвува за гостите.

 

Рекреација:

Отворен базен: Да, загреан

Затворен базен: Да, бесплатно, 12m / 8m

Лежалки: Да, бесплатно

Пешкири за базен: Да, со доплата

Спа центар: Да

Масажа: Да, со доплата

Фитнес: Да, бесплатно

Финска сауна: Да, бесплатно

Парна бања: Да, бесплатно

Jacuzzi: Да, бесплатно

Спа третмани:  Да, со наплата

 

Во Центарот за велнес, секој детал е важен. Зара Велснес гарантира совршен третман, вежби и производи за телото и душата.

Велнес бенефити:

Внатрешен загреан базен

Jacuzzi

Арома Сауна

Парна бања

Третман

Масажа

Турска бања за терапија

Зона за релаксирање

Фитнес

 

Забава:

Гејмерска соба: Да, со доплата

Билјард: Да, со доплата

Table Tennis: Да, со доплата

Пикадо: Да, со доплата

 

Детски услуги:

Детско креветче: Да, со доплата

Детско игралиште: Да, бесплатно

Детски базен: Да, бесплатно

Хотелот нуди комплетно опремено игралиште, tennis table, ТВ, отворено игралиште и базен за деца.

 

Хотел Зара - бизнис бенефити

Хотелот Зара е идеалното место во Банско за состаноци и настани. Нашите целосно

опремени сали и нашиот персонал ќе обезбедат успех на кој било настан што го планирате.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.