Ново пребарување

ПОЛОЖБА:
Хотелот е на  5mин пешачење од центарот на Банско .

УСЛУГА  : 
Во лоби барот има отворен камин, за уживање на гостите со пијалоци, а во ресторанот се служи традиционална и интернационална храна.Хотелот има своја перална, хемиско чистење, како и сервис за пеглање.

СОДРЖИНА :
Хотелот има голем базен, парна бања, сауна, инфрацрвена сауна, арома сауна, базен со топла и минерална вода.Дополнително се наплаѓа хамамот, салонот за убавина со француска козметика...Домашни миленици не се дозволени за престој.

СМЕСТУВАЊЕ :
Хотелски соби има 97,со прекрасен дизајнод дрво,достапно wi fi преку телевизор како и обично  wi fi, TV… Во сите купатилаима наметка и папучи.Во апартманите  опремена, комплетна кујна.

CHECK-IN/ CHECK-OUT  :
Check in: 14:00h / Check out: 12:00 h .

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Надворешен базен , хамам, изнајмување на велосипед, пинг-понг, билјард, масажа,игралиште за деца, спа и фитнес центар, солариум, скијање и сауна....

 

www.stgeorgespabansko.com
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.