Ново пребарување

ПОЛОЖБА:
Комплексот Гранд Ројал е сместен во центарот на градот Банско, блиску до жичарата и на само неколку километри од ски патеките.

УСЛУГА  : 
Лоби барот е пријатен и модерно уреден, а располага и со пура-бар и билијард. Барот крај базен служи разни пијалоци и коктели додека уживате во Спа центарот. Главниот ресторан има 150 места и е особено погоден за свадби, формални вечери и посебни ивенти. Достапен е бесплатен интернет на сите места низ хотелот и приватен паркинг.

СОДРЖИНА :
Ски школа, складиште за ски опрема, скијање, билијард, пикадо, лифт, соба за игри, фитнес центар, Спа центар за нега и убавина, сауна, сончева тераса, класична тераса, ресторан, бар, детски клуб, игралиште, вакса, хемиско чистење, перална, факс/фотокопир, собна услуга и грижа за деца.

СМЕСТУВАЊЕ :
Хотелот нуди апартмани со една спална соба, студија и апартмани со две спални соби. Сите се опремени со бањи со туш кабини, сет за чај и кафе, балкон/тераса, греење, минибар, крпи и плакар.

CHECK-IN/ CHECK-OUT  :
Check in: 14:00h / Check out: 12:00 h .

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Фитнес центар, сауна, џакузи, соби за масажа, хамам, базен на затворено, Спа центар, ски школа, соба за игри со билијард, шах, пикадо, бар, детски клуб, детско игралиште, бебиситер сервис.

 

www.grandroyale.bg
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.