Ново пребарување

ПОЛОЖБА:
Хотелот  е лоциран на излезот од Банско, 160 км.од Софија. 500 метри од Гондолата, центарот е само на 10 мин пешки од Хотелот Перун, а главната автобуска станица е 2км одалечена.

УСЛУГА  : 
Богата понуда на услуги, скијање и ски школа, пијано бар и казино со жива игра, спа центар, 2 базени, ресторан а-ла карте, главен ресторан, лоби бар. За љубителите на виното посебни врсти на вино се чуваат во винската визба. Казиното Платинум е составен дел од хотелот, специјални програми за деца со посебна анимација  за различни возрасти.

СОДРЖИНА :
Казино, ресторани со различни кујни, барови, спа центар со внатречен и надворешен базен, ски школа со ски опрема за издавање, рецепција, собна послуга, интернет, туристичко биро, паркинг кој е бесплатен за сите гости во хотелот, менувачница.Беспалтен шатл од и до ски лифтот,  кабелска ТВ, бејби код на барање, бањарки и влечки, чистење на собите 24 часа, хемиско, перална, бесплатна сауна, бесплатни лежалки, бесплатни крпи за на базен, теретана, бизнис центар, соба за багаж.

СМЕСТУВАЊЕ :
Посебно внимание е посветено  на комфортот на собите кои се модерно опремени. Има 133 двокреветни соби со балкон или без балкон со екстра легло и 12 свити. Многу од собите се со поглед кон Пирин планина, најубавата планина во Бугарија.

CHECK-IN/ CHECK-OUT  :
Пријавување: од 14:00 / Одјавување: од 07:00 - 12:00 ч.

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Забавата го вклучува Платинум Казино, билијард и пинг понг со доплата и игротека. Детско катче за помалите гости. Блиску е центарот од Банско каде има многу продавници со намирници, ресторани, кафетерии и барови кои се достапни на 10 минути.

 

www.hotelperunbansko.com
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.