Ново пребарување

ПОЛОЖБА:
Хотелот е сместен на само  80m од главната жичара и неколку минути оддалечен од старио град на Банско.

УСЛУГА  : 
Гостите можат да се релаксираат во главниот ресторан  Symphon кој нуди медитеранска и Европска кујна.За освежување со некои коктел или цеден, свеж пијалок се нуди  Aqua Lobby Бар, a во  Merci Coffee Shop гостите можат да уживаат со деликатесни слатки.Хотелот нуди и хемиско чистење, перална, како и сервис за пеглање.

СОДРЖИНА :
Хотелот нуди базен , како и спа центар, сауна, фитнес, бесплатно  wi fi во секој дел на хотелот.Домашни миленици не се дозволени.

СМЕСТУВАЊЕ :
Вкупно  126  соби.Сите соби и  апартмани.Сите соби и апартмани се наместени со елегантен мебел , TV… Секоја соба има поглед на Пирин и Рила планините.

CHECK-IN/ CHECK-OUT  :
Check in: 14:00h / Check out: 12:00 h .

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Игралиште за деца, аниматори за деца, масажа, jakuzi, билијард, солариум, ноѓен клуб, клуб за деца, школа за скијање, голф...

 

www.vihrenpalace.com
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.