Ново пребарување

ПОЛОЖБА:
Хотелот е лоциран покрај река, на само 3 минути од локалниот ски лифт и трговскиот центар Банско. Рестораните, продавниците и кафетериите се наоѓаат во центарот на само 700 м.

УСЛУГА  : 
Главниот ресторан кој е опремен за 160 луѓе, а е лоциран во главната зграда, е отворен за доручек и вечера, а ла карт оброк и за гостите под АЛЛ услуга. Во летната сезона отворен е и ресторанот во градина. Постои и ви-фи зона и лоби бар кој е отворен од 7 наутро до доцна навечер. Домашните миленици се примаат на барање и можна е наплата.

СОДРЖИНА :
Ресторан, бар, Спа центар, надворешен простор за одмор, подземен паркинг, лифтови во секоја секција, сеф, теретана, соби за масажи, внатрешен и надворешен базен, перална, факс/фотокопир, просторија за пешачење. 

СМЕСТУВАЊЕ :
Собите располагаат со голем ТВ со рамен екран и сателитски канали, удобен брачен кревет, мини бар, котел, сет за чај и кафе, бања со када или туш кабина, интернет и балкон. Некои од апартманите се опремени со камин, дневна соба, кујна и втора бања. Фен на барање на рецепција.

CHECK-IN/ CHECK-OUT  :
Check in: 14:00h / Check out: 12:00 h .

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Базен на отворено и затворено, Спа центар, фитнес центар/теретана, сауна, хамам, соби за масажи, ски школа, скијање, изнајмување на опрема за скијање во близина.

 

www.maria-antoaneta.com
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.