Ново пребарување

ПОЛОЖБА:

Хотелот е лоциран во ски областа на Банско, на 30 мин. пешачење или 5 мин. возење до првата станица на гондолата. Се наоѓа во близина на комплексот Св. Иван Рилски.

УСЛУГА  : 
Главниот ресторан опслужува интернационална кујна и оброци подготвени исклучиво со свежи состојки. Барот нуди кафиња и чаеви, пиво и пијалоци придружени со музика или телевизија. 

СОДРЖИНА :
Хотелот располага со ресторан, бар и спа центар кој вклучува базен на затворено, сауна и парна бања. Нуди и масажи, класични и ориентални како и третмани за убавина. На располагање е и собата за игри за билијард, шах, пинг-понг и пикадо.

СМЕСТУВАЊЕ :
Хотелот располага со студија, еднособни и двособни апартмани. Сите се опремени со мала кујна, сопствена бања, дневен престој со кабловска ТВ и балкон со планински поглед.

CHECK-IN/ CHECK-OUT  :
Check in: 14:00h / Check out: 12:00 h .

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Билијард, пикадо, шах, сауна, парна бања, базен на затворено, пинг понг, скијање.

 

www.allseasonsclub.com

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.