Ново пребарување

ПОЛОЖБА:
Хотелот Орфеј е на само 5 мин пеш од центарот на Банско.

УСЛУГА  : 
Орфеј е луксузен, удобен хотел кој не само што нуди релаксација и одмор туку и активен спорт и занимација.

СОДРЖИНА :
Хотел Орфеј има прекрасна кујна која нуди традиционална и интернационална храна, вински подрум, спа, сауна...Хотелот исто така нуди перална, хемиско чистење, сервис за пеглање.. Миленичиња не се дозволени.

СМЕСТУВАЊЕ :
Релаксирајте се во удобните и прекрасно уредени соби. Хотелот нуди twin соба, фамилијарна соба и апартмани. Хотелски соби 70

CHECK-IN/ CHECK-OUT  :
Check in: 14:00h / Check out: 12:00 h .

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Базен, хамам, скијање, пикадо, детско игралиште, сауна, билијард, казино, фитнес центар...

 

www.orphey.com
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.