Ново пребарување

Држава

Турција

Регион

Аналија

Ресорт

Лара

Аеродром

15 км

Сместување

Сместување со животни

Не

Соби за лица со посебни потреби

2 стандардни соби (прв спрат)

Connecting rooms

Има (стандардни соби)

Non smoking

non-smoking соби

Плажа

Пешкири

Бесплатно

Лежалки

Бесплатно

Душеци

Бесплатно

Чадори

Бесплатно

Плажа

Приватна песочна плажа

Должина

180 м

Влез во море

Песок и камчиња

Дополнителна информација

Павилјони во плажа - 45 евра / ден.

Забава

Диско

Бесплатно

Ноќни програми

Има

Денска активност

Има

Дополнителна информација

Тимот на анимација се состои од 15 лица (8-10 во зимска сезона), кои зборуваат на руски јазик.

Инфраструктура

Амфитеатар

Има

Доктор

Се наплаќа

Размена на валута

Има

Бербер

Се наплаќа

Перење алишта

Се наплаќа

Хотелот прима кредитни картички

Master Card, Visa

Паркинг

Бесплатно

Рентакар

Се наплаќа

Wifi

Бесплатно

Дополнителна информација

Доктор на барање.
Wi-Fi - бесплатно на јавни места и во соба.

Услуги за деца

Детско креветче

Има

Детско столче во ресторан

Има

Игралиште

Има

Мини клуб

Има

Базени

Има

Садови за бебе

Нема

Изнајмување на количка

Нема

Дадилка

Се наплаќа

Дополнителна информација:

Надворешен базен 100 м2 (не работи во зимска сезона).
Внатрешен детски базен 7 м2 (работи во зимска сезона).
Мини клуб: деца од 6-12 години, од 10: 00-12: 00/14: 00-17: 00.
Дадилка на барање - 15 евра / час.

Базени

Внатрешен базен

Има

Надворешен базен

Има

Тобогани

Има

Дополнителна информација

3 надворешни базени (незагреан) главен базен ​​1557 м2. Релакс базен ​​744 м2, Базен со тобогани ​​185 м2.
1 внатрешен базен (загреан во зимска сезона) 137 м2.
4 тобогани, од 08: 00-12: 00/14: 00-16: 00.

СПА

Амам

Бесплатно

Џакузи

Се наплаќа

Сауна

Бесплатно

Масажа

Се наплаќа

Дополнителна информација

Џeакузи на отворено - бесплатно
Работно време на СПА центарот: 08: 00-20: 00.

Спорт

Кошарка

Бесплатно

Билјард

Се наплаќа

Куглање

Се наплаќа

Мини футбал

Бесплатно

Мини голф

Бесплатно

Теретана

Бесплатно

Тенис

Бесплатно

Пинг-Понг

Бесплатно

Одбојка

Бесплатно

Спортови на вода

Бесплатно

Дополнителна ифнормација

2 тениски игралишта, осветлување и курс со доплата, рекети и топки бесплатно.
Во зимската сезона, надворешните области работат во зависност од временските услови.

A la carte ресторани / бифе

Da Vinci: Италјански ресторан.
Asiana: Јапонска и кинеска кујна.
Vinario Стек хаус (12+).
Dafne: Турска кујна.
Poseidon: Рибен ресторан.
BBQ: Скара.
Работно време: 19: 00-22: 00. (10 евра / лице), со претходна резервација.

Бар

Vista Lobby Bar 10:00 - 00:00.
Pool bar (само во лето).
Beach bar (само во лето): 10: 00-18: 00.
Snack bar 10:00 - 00:00.
Cafe-confectionery 08:30 - 23:00.
Bar in the water park 10:00 - 12:00 / 14:00 -17: 00.
Habana Lounge 18:00 - 00:00.
Disco-bar: works from 23: 30-02: 30.
Strike Bowling Bar 10: 00-23: 00.

Диетален мени

Бесплатно

Работно време на главниот ресторан

Појадок 07: 00-10: 00, доцен појадок 10: 00-11: 00, ручек 12: 30-14: 30, вечера 19: 00-21: 30, грицки 00: 00-01: 30. Бифе. Во тек на денот грицки во Snack Bar.
Во зимската сезона, може да има мали промени во распоредот на ресторанот.

Концепт

UAI

Вегетаријанска храна

Бесплатно

Дополнителна информација

"Ultra all inclusive" важи 24 часа, вклучува локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, некои увезени пијалоци, сладолед. Се наплаќаат: врвни пијалоци, виски, увезени вина, пијалоци во шише.
Сите објекти на отворено работат во зависност од временските услови.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.