Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Сиде

Област:

Кумкој

Аеродром:

70 км

Услови за сместување

Домашни миленици:

Не е дозволено.

Соби за лица со инвалидитет:

2 стандардни соби.

Споени соби:

Не се достапни.

Соби за пушачи:

Пушењето во соба е забрането.

Плажа

Превоз до плажа:

Бесплатен.

Крпи:

Бесплатни.

Лежалки:

Бесплатни.

Душеци:

I Бесплатни.

Чадори:

Бесплатни.

Плажа:

Приватна песочна плажа.

Влез во море:

Песочен.

Детали:

Смена на крпа за на плажа се наплаќа околу 1 евро. Превоз до плажа 3 пати дневно: 09:30-09:40, 12:30-12:40, 16:20-16:40, распоредот може да варира). 
Плажата не работи во зимска сезона.

Забава

Вечерни програми:

Тивка анимација.

Дневни активности:

Тивка анимација.

Детали:

Анимациониот тим се состои од 4 луѓе. Пијалоците во диско се наплаќаат.

Инфраструктура

Амфитеатар:

Достапен.

Доктор:

Со доплата.

Менувачница:

Достапна.

Бербер:

Со доплата.

Перална:

Со доплата.

Салон за убавина:

Со доплата.

Продавници:

Достапни.

Кредитни картички:

Мастер кард / Виза.

Паркинг:

Бесплатен.

Компјутерски игри:

Со доплата.

Интернет:

Бесплатен.

Детали:

Достапен е доктор на барање.

Поволности за деца

Детско креветче:

Бесплатно.

Детски столчиња во ресторан:

Достапни.

Игралиште:

Достапно.

Базен:

Достапен.

Градинка:

Нема.

Изнајмување на бебешка количка:

Со доплата.

Детали:

Изнајмување на бебешки колички за околу 15 долари на ден.

Базени

Базен на затворено:

Достапен.

Базен на отворено:

Достапен.

Тобогани:

Достапни.

Информации за базените и тобоганите:

1 базен на отворено (без греење), 350 м2 со работно време од 09:00 до 19:00 часот. 
1 базен на затворено со греење,​​ 350 м2 (не работи во летна сезона). 
2 тобогани, со работно време: 11:00-12:00 и 14:30-16:00. 
Базените и тобоганите на отворено не работат во зимска сезона.

Спа центар

Амам:

Бесплатно.

Сауна:

Бесплатно.

Масажи:

Со доплата.

Спорт

Кошарка:

Бесплатно.

Билијард:

Со доплата.

Нуркање:

Со доплата.

Теретана:

Бесплатно.

Тенис:

Бесплатно.

Пинг понг:

Бесплатно.

Одбојка на плажа:

Бесплатно.

Водни спортови:

Со доплата.

Детали:

1 тениско игралиште со бетон (осветлувањето и реквизитите се наплаќаат).

А ла карт ресторани:

Турски и Италијански ресторан. Потребна е претходна резервација.

Барови:

Бар на плажа: 10:00-16:00 (не се служат алкохолни пијалоци). 
Лоби бар: 10:00-23:00. 
Аква бар: 10:00-23:00. 
Панорама бар: 10:00-23:00. 
Во зимска сезона, работи само лоби барот.

Оброци во главниот ресторан:

Појадок 07:30-09:30, доцен појадок 09:30-10:30, ручек 12:30-14:30, чај и благо 15:00-16:00, вечера 18:00-20:00, доцна вечера 23:00-00:00

Концепт:

All Inclusive

Детали:

Концептот е валиден од 10:00-23:00 часот, и вклучува локални алкохолни и безалкохолни пијалоци.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.