Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот Порт Ривер е лоциран во Сиде-Анталија. Оддалечен е 61 км од аеродромот во Анталија, 6 км од амфитеатарот на Сиде и 500 метри од Титрејенгол.                         

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE  :
Услуга 24/7. Главниот ресторан служи шведска маса за доручек, доцен доручек, ручек и вечера. Ноќни закуски, супи, сладолед, ѓузлеме, торти и колачиња се исто така вклучени. 4 барови, Италијански и Отомански а ла карт ресторани се во близина. Интернетот е бесплатен и во собите и низ зградата, како и бројни забавни активности. Вода во минибарот во соба редовно се доставува.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Порт Ривер располага со вкупно 460 соби, 836 кревети на број, поделени во Стандардни соби, Фамилијарни соби и свити. 4 соби се приспособени за сместување на лица со инвалидитет.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Песочната приватна плажа е на само 3 минути од хотелот. Лежалки, чадори и крпи за на плажа се достапни бесплатно. Располага со слаткарница, бар, ресторан и детско игралиште. Веднаш пред вратите се наоѓа голем базен под отворено небо, а отворени се и внатрешен и детски базен.

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Гимнастика, фитнес центар, пинг понг, аеробик, степ, пикадо, билијард и одбојка на плажа како бесплатни спортови. Џет ски и “банана” се доплаќаат. Анимација, музика во живо, дискотека и вечерни шоуа се меѓу работите во кои можете секојдневно да уживате.  

СПА ЦЕНТАР : 
Пријатен и удобен, Спа центарот Ви нуди традиционална Турска бања, парна бања, сауна, повеќе видови на масажи и третмани за убавина со пилинг. Професионалниот тим и релаксирачка атмосфера ви се загарантирани.
 
 
portriverhotel.com/tr/

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.