Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Комплексот  Аспен ресот голф ски  се простира во подножјето на  Пирин  планина  во живописната   долина  Разлог  која изобилува со живописна флора и фауна  заштитена  од  УНЕСКО . Оддалечно  на само 10 минути со  возило  од  ски терените Банско  ,во непосредна  близина  300м од голф терените  познати  како голф терени со 18 дупки   - Пирин голф.  Оддалеченост од   центарот   на Банско  само 6 км, а од аеродромот  во Софија  160 км .

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.

73 Студиа  со максимален капацитет 2 возрасни + 1 дете или 3 возрасни ,53  Eднособен  апартман   со максимален капацитет 2 возрасни + 1 дете или 3 возрасни ,Двособен апартман максимум 3 возрасни +1 дете или 4 возрасни Делукс  студиа  за 4 возрасни + 2 деца или 6 возрасни  апартмани.

УСЛУГА:
На располагање  на гостите им се современ СПА центар  ,ресторан, лоби бар 24 часовна собна услуга , паркинг, интернет ,сауна  ,бања на пареа ,џакузи, мини бар ,интернет,затворен базен и отворен базен  како и  разни масажи и забава во билјард  клубот.  

СПА И АКТИВНОСТИ:
На располагање на гостите им се современ СПА центар ,ресторан градина со поглед кон Родопите,лоби бар ,24 часовна собна услуга , паркинг, интернет ,сауна , финска бања на пареа, џакузи, мини бар во собите , интернет,како и затворен базен и отворен базен и забава во билјард клубот.

*Бесплатен интернет во јавните простории.

*Достапен е приватен бесплатен паркинг.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.