Ново пребарување

ПОЛОЖБА:
Хотелот е во центарот на Банско, на само миг од Пирин планина и на 700 м од ски лифтовите.

УСЛУГА  : 
Главниот ресторан Dionyssos нуди интернационална швеска маса, за појадок и вечера. Гостите исто така можат да уживаат во специјалитетите на  Amvrosia Butcher Modern Cusine. Nectar Барот нуди лепеза на избор на кафе понуда,коктели и интернационални пијалоци. Хотелот поседува своја перална, хемиско чистење и сервизс за пеглање.

СОДРЖИНА :
Реалксинг спа третманите се со можност за релаксирање, сместени во самиот ресорт.Гостите бесплатно влегуваат во базен, сауна и хамам.Домашни миленици не се дозволени.

СМЕСТУВАЊЕ :
Хотелските соби се вкупно 113 , модерни и големи со дрвен дизајн, мебел, како и бесплатно  wi fi. Надворешрн базен, хамам, изнајмување на велосипед, пинг-понг, билјард, масажа, игралиште за деца, спаи и фитнес центар, солариум, скијање, сауна....

CHECK-IN/ CHECK-OUT  :
Check in: 14:00h / Check out: 12:00 h .

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Билијард, пикадо, шах, сауна, парна бања, базен на затворено, пинг понг, скијање.

www.banskohotelpremier.com

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.