Ново пребарување

Premier Luxury Mountain Resort е хотел со 5 везди и член на Малите Луксузни Хотели на Светот,

во градот Банско. Опкружена со природата на Пирин, нуди луксузно сместување и услуги од врвна класа во мирна околина. Premier Luxury Mountain Resort е идеалното место за вас. Можете да се опуштите, да уживате во специјални спа третмани, да имате активно време во природа и со задоволство да се сместувате во луксузните соби и апартмани кои нудат одлични услуги. Хотелот се наоѓа во близина на станицата за ски-лифтови и историскиот центар Банско.

Бенефити и услуги

24ч рецепција

Клима уред

Аеродром шатл (со доплата)

Банкомат

Детски столчиња во ресторанот

Детско креветче (на барање, бесплатно)

Дадилка (на барање)

Бар

Третман за убавина (на барање)

Белбој (BellBoy)

Изнајмување велосипед (на лице место)

Билјард

Бутик

Изнајмување автомобили и мотоцикли

Игралиште за деца

Менувачница

Дневна слугинка

Доктор (на барање)

Лифт

Експрес  Пријавување / Одјавување

Фамилијарни соби

Служба за факс и фотокопија

Бесплатен Интернет

Гејмерска соба

Продавница за подароци

Теретана

Амам

Загреан базен во затворен простор

Греење

Внатрешно игралиште за деца

Затворен загреан базен

Jacuzzi

Продавница за накит

Служба за перење и пеглање

Лоби

Специјална соба за багаж

Масажа

Соба за состаноци / банкет

Соба за непушачи

Отворен базен

Паркинг (бесплатно)

Лежалки и чадори во базен

Крпи за базен

Ресторан (à la carte)

Ресторан (бифе)

Услуга во соба

Сеф

Сателитска телевизија

Сауна

Туш и соблекувална

Изнајмување на ски-опрема (на лице место)

Спа и велнес центар

Базен (затворен, загреан, работи целата година)

Тоалети за инвалиди

Интернет

Правила на пријавување

Време на пријавување: 14:00 ч

Време на одјавување: 12:00 ч
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.