Ново пребарување

Држава

Tурција

Регион

Aнталија

Ресорт

Aланија

Аеродром

97 kм

Оддалеченост од центар

10 kм до Авсал

Сместување

Миленици

Не

Соби за лица со посебни потреби

2 стандардни соби

Поврзани соби

Не

Соби за пушачи

Не

Плажа

Крпи за плажа

Бесплатно

Лежалки

Бесплатно

Душеци

Бесплатно

Прелаз-понтон

Дрвен прелаз

Чадори

Бесплатно

Плажа

Сопствена

Должина

200 м

Влез во море

Песок и камчиња

Напомена

Крпи за плажа со депозит $10

Забава

Диско

Бесплатно

Вечерни и дневни забави

Достапно

Напомена

6 особи во анимација -тим

Храна

A la carte/бифе ресторант

Рибен ресторан, отворен од 19:00-21:00. Преднапред резервација.Еден пат бесплатна посета за престој од една недела.

Бар

Lobby bar – нон стоп
Beach bar 10:00-17:00.
Pool bar 10:00-23:00.
Disco bar 23:00-02:00.

Диетално мени

Бесплатно

Работно време во главен ресторан

Појадок 07:00-10:00, доцен појадок 10:00-11:00, ручек 12:30-14:00, лесни закуски 12:00-16:00 , вечера 19:00-21:00, ноќни закуски  24:00-01:00. Бифе.

Концепт

UAI

Вегетаријанска храна

Бесплатно

Напомена

Концептот "Ultra all inclusive" е валиден нонстоп,вклучува безалкоолни и алкоолни пијалоци од локален карактер,сладолед. Со доплата:свежо цеден портокал,увезени пијалоци.

Инфраструктура

Амфитеатар

Достапно

Лекар

Со доплата

Менувачница

Достапно

Салон

Со доплата

Хемиско

Со доплата

Фризерски салон

Со доплата

Продавници

Достапно

Хотелот прифаќа кредитни картички

MasterCard, Visa

Паркинг

Бесплатно

Изнајмување автомобил

Со доплата

Дел интернет

Со доплата

WiFi

Бесплатно

Напомена

Лекар на барање. WI-Fi – бесплатно во лоби.

Услуги за деца

Детски кревет

 Бесплатно

Бебешки столчиња во ресторанот

 Достапно

Игралиште

 Достапно

Мини клуб

 Достапно

Базени

 Достапно

Изнајмување на количка

 Не

Дадилка

 Не

Напомена

 Мини клуб за деца на возраст 4 до 12, работно време 10:00-12:30 и   14:30-16:30.

Базени

Внатрешен базен

Достапно

Надворешен базен

Достапно

Тобогани

Достапно

Спа

Спа центар

Со доплата

Ханам

Бесплатно

Џакузи

Со доплата

Сауна

Бесплатно

Maсажа

Со доплата

Спорт

Кошарка

Бесплатно

Билјард

Со доплата

Теретана

Бесплатно

Teнис

Бесплатно

Водени спортови

Со доплата

 
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.