Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Кемер

Аеродром:

65 км

Плажа

Пешкири:

Бесплатно

Лежалки:

Бесплатно

Душеци:

Бесплатно

Чадори:

Бесплатно

Плажа:

Приватна плажа со ситен песок и камчиња

Ширина:

50 м

Павилјон на плажа:

Со доплата 

Активности

Диско:

Бесплатно

Програми за вечера:

Има

Дневни активности:

Спортови и активности во плажа и базен

Дополнителна информација:

Тимот за анимација е составен од луѓе кои зборуваат на руски јазик.

Други услуги

Амфитеатар

Има

Кино

Бесплатно

Доктор

Со доплата

Бербер

Со доплата

Фризерски салон

Со доплата

Продавници

Има

Хотелот прифаќа плаќања со кредитни картички

Master Card, Visa

Паркинг

Има

Рентакар

Со доплата

Компјутерски игри

Со доплата

Wifi

Има

Услуги за деца

Детски кревет

Има

Детско столче

Има

Игралиште

Има

Мини клуб

Има

Базен

Има

Kоличка за бебе

Бесплатно

Дадилка

Со доплата

Дополнителна информација

4 надворешни базени, 1 внатрешен базен за деца.
Мини клуб за деца на возраст од 4-12 год, работно време 10:00-17:00.
Дадилка (на барање), околу $ 30 / час.
Внатрешно и надворепно игралиште.
Мини диско за деца, детска анимација.
Детско столче, со депозит, со претходна резервација.
Главниот ресторан има прибор за готвење храна за бебиња

Базен

Базен со топла вода

Има

Внатрешен базен

Има

Надворешен базен

Има

Тобогани

Има

Shtesë


Работно време на базените: 08:00 - 18:00.
2 тобогани за возрасни лица и 9 тобогани за деца, работно време: 10:00 - 12:00 / 14:00 - 16:00.

Аквапарк

Има

СПА

Амам

Бесплатно

Џакузи

Со доплата

Сауна

Бесплатно

Масажа

Со доплата

Спорт

Кошарка

Бесплатно

Мини футбал

Бесплатно

Гимнастика

Бесплатно

Тенис

Бесплатно

Пинг-понг

Бесплатно

Одбојка на плажа

Бесплатно

Одбојка

Бесплатно

Дополнителна информација

9 тениски терени, осветлување со доплата ($ 25 / час).

A la carte ресторани / бифе:

Dragon Far Eastern Restaurant: Азиска кујна.
Vivaldi Restorante: Италјанска кујна
Sofra Turkish Cusine: Турска кујна
The Mariner: Рибен ресторан.
Работно време: 19:00 - 22:00.
Со резервација, со доплата од  $10 по лице.

Бар

Pool bar 10:00 - 00:00.
Captains Bar 10:00 - 18:00.
Piano Bar 24h
Recharge Disco is open from 23: 00-01: 00.
Lobby Tea House 08:00 - 00:00.
Muco Coffee 10:00 - 00:00.
Beach bar 10:00 - 00:00.
Vitamin bar 09:00 - 18:00.

Детски мени

Бесплатно

Диетален мени

Бесплатно

Работно време на главниот ресторан

Meander Restaurant (бифе): појадок 07:00 - 10:00, ручек 12:30 - 14:30, вечера 19:00 - 21:30.
Tigris Restaurant (бифе): појадок 07: 00-10: 00, појадок+ручек 10:00 - 11:00, ручек 12:30 - 14:30, вечера 19:00 - 21:30.
Patisserie Monet (лоби): колачиња, торти, чај, кафе 10:00 - 24:00, сладолед 11:00 - 18:00.
Beach Snack Restaurant, Pool Snack Reastaurant: закуски 12:00 - 18:30.
Gözleme Tent Pancake House: GÖZLEME: 12:00 - 18:00.

Концепт

UAI

Дополнителни информации

Ultra All Inclusive концепт – 24 часа услуга, вклучувајќи безалкохолни и алкохолни пијалоци од локално производство, како и некои увезени пијалоци, сладолед.

Со доплата: свежо исцеден сок, Делукс пијалоци, шампањ, сите пијалоци во шишиња, коњак VSOP и некои увезени пијалоци.
Забранет е влез во ресторани во костум за капење, шорцеви и маици.
Просториите на отворено работат во зависност од временските услови.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.