Ново пребарување

Држава:

Tурција

Регион:

Сиде

Ресорт:

Kумкои

Aеродром:

55 км

   

Сместувачки услови

Сместување со животни:

Не

Соби за лица со посебни потреби:

4 Стандардни соби

Соседни соби:

Не

Забрането пушење во соба:

Пушењето не е дозволено во собите

Плажа

Трнсфер до плажа:

Бесплатно

Пешкири за плажа:

Бесплатно

Лежалки за сонце:

Бесплатно

Чадори:

Бесплатно

Плажа:

Приватна плажа /песочна.

Допонително:

Трансферот до плажа е на секој 30 мин.

Забава

Диско:

Бесплатно

Вечерни програми:

Достапно

Дневна забава:

Достапно

Инфраструктура

Aмфитатар:

Достапен

Лекар:

Со наплата

Менувачница:

Достапно

Берберница:

Со наплата

Перална:

Со наплата

Продавници:

Достапно

Хотелот прифаќа  кредитни картици:

Master Card, Visa

Паркинг:

Бесплатно

Рента кар:

Со наплата

Детски услуги

Детски кревет:

Бесплатно

Детски столуци во главен ресторант:

Достапно

Игротека:

Достапно

Mини клуб:

Достапно

Базен:

Достапно

Гувернанта:

Не

Изнајмување на детска количка:

Со наплата

   

Базен

Внатрешен базен:

Достапен

Надворешен базен:

Достапен

Тобогани:

Достапен

Дополнување за базенот и тобоганите:

4 отворени базени со ладна вода, затоплување нема
1 внатрешен базен со ладна вода, затоплен во зимски пероиод. 
5 тобогани, со распоред на достапност

СПА

СПА  центар:

Со наплата

Хамам:

Бесплатно

Сауна:

Бесплатно

Maсажа:

Со наплата

Спорт

Теретана:

Бесплатно

Пинг понг:

Бесплатно

Одбојка на плажа:

Бесплатно

Водени спортови:

Со наплата

A la carte ресторанти / бифе:

Италијански ресторант, Рибен ресторант, Турски ресторант. 
Работно време 19: 00-21: 00. Резервација на барање. 
Perhaps one free visit to one of the restaurants.

Бар:

Лоби бар 10: 00-23: 00. 
Базен бар  10: 00-23: 00. 
Барон бар на плажа 10: 00-18: 00. 
Диско бар 23: 00-02: 00.

Распоред на оброци во главен ресторант:

Појадок 07: 00-10: 00, доцен појадок 10: 00-11: 00, ручек 12: 30-14: 30, вечера 19: 00-21: 00, доцна вечера(закуска) 23: 00-00: 00. Во текот на денот достапни се закуски во баровите на плажа и базен бар..

Концепт:

All Inclusive

Дополнително:

Концептот   all-inclusive е од 10:00 до 00:00, вклучува и локални пијалоци. Со доплата: сите пијалоци увозни, некои коктели, флаширани пијалоци.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.