Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Сиде

Област:

Кумкој

Аеродром:

55 км

Услови за сместување

Домашни миленици:

Не е дозволено.

Соби за лица со инвалидитет:

4 стандардни соби.

Соседни соби:

Не се достапни.

Соби за пушачи:

Пушењето во соба е забрането.

Плажа

До плажа:                                 600m.

 

Превоз до плажа:

Бесплатно.

Крпи:

Бесплатни.

Лежалки:

Бесплатни.

Чадори:

Бесплатни.

Плажа:

Сопствена плажа со песок.

Детали:

Превозот до плажа оди по распоред, отприлика на секои 30 минути.

Забава

Диско:

Бесплатно.

Вечерни програми:

Достапни.

Дневни активности:

Достапни.

Инфраструктура

Амфитеатар:

Достапен.

Доктор:

Со доплата.

Менувачница:

Достапна.

Бербер:

Со доплата.

Перална:

Со доплата.

Продавници:

Достапни.

Кредитни картички:

Master Card и Visa

Паркинг:

Бесплатен.

Изнајмување автомобил:

Со доплата.

Интернет             

Со доплата.

Услуги за деца

Детско креветче:

Бесплатно.

Детски столчиња во ресторан:

Достапни.

Игралиште:

Достапно.

Мини клуб:

Достапен.

Базен:

Достапен.

Шишенца:

Не се достапни.

Изнајмување бебешки колички:

Со доплата.

Дадилка:

Не е достапна.

Базени

Внатрешен базен:

Достапен.

Базен на отворено:

Достапен.

Тобогани:

Достапни.

Информации за базените и тобоганите:

4 базени на отворено со свежа вода (без греење).
1 базен на затворено со свежа вода (греен во зимска сезона).
5 тобогани со работно време.

Спа центар

Амам:

Бесплатно.

Сауна:

Бесплатно.

Масажи:

Со доплата.

Спорт

Теретана:

Бесплатно.

Пинг понг:

Бесплатно.

Одбојка на плажа:

Бесплатно.

Водни спортови:

Со доплата.

А ла карт ресторани:

Италијански ресторан, рибен ресторан, Рурски ресторан. 
Работно време на рестораните: 19:00-21:00. Потребна е резервација. 
Можна е една бесплатна посета во еден од рестораните.

Барови:

Лоби бар: 10:00-23:00. 
Бар на базен: 10:00-23:00. 
Бар на плажа: 10:00-18:00. 
Диско бар: 23:00-02:00.

Оброци во главниот ресторан:

Појадок 07:00-10:00, доцен појадок 10:00-11:00, ручек 12:30-14:30, вечера 19:00-21:00, доцна вечера (супа) 23:00-00:00. Барот на базен и на плажа служи мини оброци преку ден.

Концепт:

All Inclusive

Детали:

Концептот е валиден од 10:00 до 00:00, и вклучува локални пијалоци. Со доплата: сите увозни пијалоци, одредени коктели, флаширани пијалоци, наргиле.




Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.