Ново пребарување

Држава

Tурција

Регион

Aнатлија

Ресорт

Aланија

Аеродром

90 км до Анталија аеродром

Оддалеченост од центар

5 км до Инчекум

Сместувачли услови

Миленици

НЕ

Соби за лица со посебни потреби

3 стандардни соби

Врзани соби

не

Соби за пушачи

Пушење не е дозволено во соби

Плажа

Крпи 

бесплатно

Превоз до плажа

 бесплатно

Лежалки за плажа

 бесплатно

Душеци

 бесплатно

чадори

 бесплатно

Плажа

Сопствена плажа со песок и камчињеа 300 м од хотел

Напомена

Лрпи за плажа со депозит

Забава

Диско

Со доплата

Вечерна и дневна забава

достапна

Напомена

Анимација со тим од 10 особи

Храна

A la carte/бифе ресторант

Italian restaurant. Turkish restaurant. Раб.време 19:00 - 21:00. Со резервација однапред, еден пат бесплатно за пресој минимум од 7 ноќи

Бар

Lobby бар 10:00 - 00:00.
Pool бар 10:00 - 00:00.
Beach бар10:00 - 18:00.

Работно време во главен ресторант

Појадок 07:00 - 10:00,доцен појадок   10:00 - 10:30, ручек 12:30 - 14:00, вечера 19:00 - 21:00,доцна вечера  23:00 - 24:00.

Концепт

AI

напомена

 All Inclusive концептот достапен од  10:00 to 00:00,вклучува алкохолни и без алкохолни пијалоци од локален карактер со доплата сите странски пијалоци, флаширани пијалоци, свежо цеден сок, турско кафе, коктели..

Инфраструктура

амфитеатар

достапно

Лекар

со доплата

менувачница

достапно

Перална

со доплата

Сало за убавина

со доплата

Хотелот прима картици

MasterCard, Visa

Паркинг

 бесплатно

Рента кар

со доплата

WiFi

 бесплатно

Услуги за деца

Детски кревет

 бесплатно

Детско столче во ресторант

достапно

Mини клуб

достапно

Базен

достапно

Детска колица

 не

Напомена

Mини клуб  од 6-12 год. Со раб.време 10:00 - 12:00 / 14:00 - 16:00.

Базен

Надворешен базен

достапно

Тобогани

достапно

СПА

Спа центар

со доплата

хамам

 бесплатно

џакузи

со доплата

Сауна

 бесплатно

Maсажа

со доплата

Спорт

Билијаррд

со доплата

Теретана

 бесплатно

Пинг понг

бесплатно

Водени спортови

со доплата

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ

07:00 - 10:00 Појадок
13:00 - 15.00 Ручек
19:00 - 21:00 Вечера
10:00 - 00:00 Кафе и чај
11:00 - 17:00 Мали оброци

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ

2 ресторани, италијански и турски, се достапни (со доплата).

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ

Бесплатно: Базени, спа влез, амам, фитнес центар, сауна, вечерна забава, детски клуб, забавен тим, библиотека, пикадо, пинг понг, детско игралиште, интернет на сите места, паркинг.

Со доплата: Масажи, спа третмани, рента на велосипеди, билијард, пеглање, хемиско чистење, перална, факс, фотокопир, гифт шоп, сеф.

 


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.