Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Аланија

Област:

Окучалар

Аеродром:

90 км

   

Услови за сместување

Домашни миленици:

Не е дозволено.

Соби за лица со инвалидитет:

4 стандардни соби.

Споени соби:

Не се достапни.

Соби за пушачи:

Пушењето во соба е забрането.

Плажа

Превоз до плажа:

Бесплатно.

Крпи:

Бесплатни.

Лежалки:

Бесплатни.

Душеци:

Бесплатни.

Чадори:

Бесплатни.

Плажа:

Приватна песочна плажа на 500 метри од хотелот.

Забава

Дискотека:

Бесплатно.

Вечерни програми:

Достапни.

Дневни активности:

Достапни.

Детали:

Анимациониот тим се состои од 6 луѓе.

Инфраструктура

Кино:

Бесплатно.

Доктор:

Со доплата.

Бербер:

Со доплата.

Перална:

Со доплата.

Салон за убавина:

Со доплата.

Продавници:

Достапни.

Кредитни картички:

Мастер кард / Виза.

Паркинг:

Бесплатен.

Изнајмување автомобили:

Со доплата.

Интернет:

Бесплатен.

Услови за деца

Детско креветче:

Бесплатно.

Детски столчиња во ресторан:

Достапни.

Игралиште:

Достапно.

Мини клуб:

Достапен.

Базен:

Достапен.

Детали:

Работно време на мини клубот: 09:30-12:00 / 14:00-17:00. Детски базен на отворено со 35 цм длабочина. 
Базен на затворено со 35 цм длабочина.

Базени

Базен на затворено:

Достапен.

Базен на отворено:

Достапен.

Тобогани:

Достапни.

Информации за базените и тобоганите:

1 базен на отворено. 
1 базен на затворено. 
3 тобогани.

Спа центар

Амам:

Бесплатно.

Сауна:

Бесплатно.

Масажи:

Со доплата.

Спорт

Билијард:

Со доплата.

Теретана:

Бесплатно.

Пинг понг:

Бесплатно.

Одбојка на плажа:

Бесплатно.

Водни спортови:

Со доплата.

А ла карт ресторани:

Турски ресторан (можна е една бесплатна посета при престој од минимум 7 ноќи), Италијански ресторан (10 евра по лице). Потребна е резервација.

Барови:

Лоби бар: 10:00-02:00. 
Бар на базен: 10:00-24:00. 
Бар на плажа: 10:00-17:00. 
Диско бар (со доплата): 24:00-02:00.

Диетално мени:

Бесплатно.

Оброци во главниот ресторан:

Појадок 07:00-10:00, доцен појадок 10:00-10:30, ручек 12:30-14:00, мали оброци (во снек бар) 12:00-16:00, вечера 19:00-21:00, доцна вечера 00:00-01:00.

Концепт:

All Inclusive

Вегетаријанска храна:

Бесплатно.

Детали:

Концептот "All Inclusive" е валиден од 10:00 до 24:00,  и вклучува локални пијалоци и сладолед. Со доплата: Увозни пијалоци, свежо цедени сокови.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.