За нас

Eurosava е прв Македонски онлине тур оператор кој им овозможува на клиентите да букираат и плаќаатонлине.Нашата веб страна е така изработена со сите детали на дестинации ,хотели, цени и најмала информација ако барате ќе добиете.
Постоиме од 1990 година со главна дејност организирање на чартер летови за многу дестинацииниз Европа а како главна дестинација е Анталија.Ова година внесовме новина при резервации ако букирате Онлине ве очекуваат изненадување од големи попусти ( ако користите Промо Код ) кој за секој хотел е различен.

За АНТАЛИЈА летаме со чартер лет co Freebird од среда до недела секој ден од 19.05.2026 до 09.10.2024.

За Бодрум летаме со Turkish Airlines 2 пати неделно.

За Кушадаси и Измир летаме со Pegasus Airlines 2 пати неделно.

Во нашата веб старна За ГРЦИЈА можете сами онлине да резервирате хотели за сите региони.

За Бугарија нудиме онлине Хотелско сместување во Црно Море.

img

Heading

img
img

Уживајте во 20% попуст

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.

Дали имате некое прашање? Добијте консултација

icon

23

Партнери
icon

174

Наведен имот
icon

12

Дестинации
icon

1056

Резервација
icon
Откријте го вашето совршено патување со само неколку клика. Прелистајте разновиден избор на дестинации и сместувања прилагодени според вашите преференции. Од одморалишта на тропски плажи до пријатни планински одморалишта, ние сме тука за вас. Резервирајте го вашиот следен незаборавен одмор кај нас денес!